На честь Міжнародного дня світла онлайн-фестивалю День наукових вікторин «Light is Fun!»

Дата: 16.05.2023 21:38

На честь Міжнародного дня світла в рамках ініціативи UNESCO 16 травня 2023 року НТУ «ХПІ» було проведено тематичний онлайн-фестиваль День наукових вікторин «Light is Fun, в якому взяли участь учні Великописарівського ліцею.

Програма була розроблена молодими вченими та викладачами НТУ «ХПІ» за підтримки SPIE, the international society for optics and photonics та Optica (formerly OSA), Advancing Optics and Photonics Worldwide із метою мотивації учнів шкіл, коледжів та закладів профтех освіти до навчання та усвідомлення, що знання є важливими для відновлення нашої Батьківщини та покращення Світу.

Це було цікаво та пізнавально не тільки для учнів, а й для їх батьків та вчителів.

В рамках онлайн-фестивалю були проведені освітні заходи у вигляді вікторин які  у Telegram в прямому ефірі у форматі відеочату з використанням освітньої платформи Kahoot. На учасників чекало понад десять наукових вікторин: від технологій, інженерії, IT, фізики, хімії до мов, суспільствознавства та бізнесу, які об’єднані темою «Світло» та популяризують STEM-освіту.

Захід проходить в рамках ініціативи UNESCO: Світло, що дає надію!