A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Великописарівська спеціалізована школа
І-ІII ступенів імені І.М. Середи

Відеоуроки

Відеоуроки для 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 та 9, 10 і 11 класів (ОНОВЛЕНО)
Переглянути

Дата: від до Скинути

Учні Кириківської й Великописарівської школи стали учасниками життєво необхідного уроку

Наше спільне заняття відбулося на застосунку ZOOM !!!! Учні Кириківської й Великописарівської школи стали учасниками життєво необхідного уроку, на якому повторили різні види помилок, редагували продукти ЗМІ, рекламні афіші, виконували тестові завдання минулих років, писали власні оголошення в рубриці "Творче конструювання", за допомогою дошки Padlet, а потім отримали частинку адреналіну, граючи в гру на застосунку kahoot. Підбиваючи підсумки заняття, учні мали змогу висловитися щодо своїх вражень від зустрічі. Відчувалася вже певна впевненість і розкутість дітей, адже ми зустрічаємося не вперше. На заняття був запрошений редактор газети "Ворскла" О.Б.Пасюга, але через робочі моменти, на жаль, не зміг бути присутнім, тому при нагоді ми обов'язково поділимося відеозаписом, щоб Олексій Борисович міг насолодитися тим, як працюють наші діти й відчути нашу атмосферу творчості.

15:35 15.05.2020

Сьогодні говорили на тему:" Богдан Лепкий: штрихи до портрета"

Сьогодні говорили на тему:" Богдан Лепкий: штрихи до портрета", використовуючи такі застосунки: ZOOM ( для знайомства із постаттю й творчістю Б.Лепкого), padlet (для створення літературного портрета), kahoot ( для контролю засвоєних знань)

12:32 12.05.2020

ПЛІДНО ПОПРАЦЮВАЛИ З ДЕСЯТИКЛАСНИКАМИ НА ЗАНЯТТЯХ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ Й ЛІТЕРАТУРИ

СЬОГОДНІ ПЛІДНО ПОПРАЦЮВАЛИ З ДЕСЯТИКЛАСНИКАМИ НА ЗАНЯТТЯХ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ Й ЛІТЕРАТУРИ.ПОВТОРИЛИ ВИВЧЕНІ ОРФОГРАМИ, ГОТУЮЧИСЬ ДО ПІДСУМКОВОГО ТЕСТУВАННЯ НА ПЛАТФОРМІ CLASSTIME, ВІДНОВИЛИ В ПАМ'ЯТІ ЖАНРИ ВИВЧЕНИХ ТВОРІВ З ДОПОМОГОЮ ІНТЕРАКТИВНОЇ ПРЕЗЕНТАЦІЇ.

12:48 21.04.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора