Щорічно 22 квітня люди всієї планети відзначають Всесвітній день Землі. Не залишились осторонь цієї події учні 2-В класу

Протягом тижня ми працювали над проєктом "З турботою про Землю". Із зацікавленістю діти переглянули пізнавальне відео "День Землі. Цікаві факти", із захопленням прийняли участь в інтерактивній екологічній вікторині від ГО "Смарт освіта" за підтримки МФ "Відродження", виготовили авторські аплікації. Підсумком проєкту стало створення плакату співпраці "День Землі".

14:04 23.04.2021

КЛАСНА КОМПАНІЯ 3-А

Я досліджую світ. Робота у малих групах. Дотримуємося правила 3R.

17:40 19.04.2021

Щороку 19 квітня жителі багатьох країн відзначають чудове весняне свято - День підсніжника

Учні 2-В класу також долучилися до цієї події. Вони відгукнулися на флешмоб Великописарівської СЮН, на годині спілкування дізналися про історію виникнення свята і завзято працювали над виготовленням аплікації первоцвітів.

17:25 19.04.2021