25 лютого 2021 р. виповнилося 150 років від Дня народження неповторної, талановитої української поетеси та драматургині Лесі Українки (Лариси Косач-Квітки)

До творчості великої поетеси доторкнулися й наші талановиті учні 2-В класу. Вони відвідали дитячу біліотеку, де взяли участь у літературному вернісажі "Безсмертна Леся Українка, була і є, повік жива." На виховній годині ознайомилися з життєвим шляхом видатної поетеси. Шкільна бібліотекарка провела урок для учнів, на якому читала казку про Оха-чарівника, а діти малювали цього казкового персонажа. А наприкінці тижня, щоб закріпити всю інформацію, учням було запропоновано відгадати кросворди, філворди, математичні головоломки про життя Лесі Українки.

20:58 27.02.2021