Засідання педагогічної ради.

Дата: 16.11.2023 09:51

15 листопада 2023 року в закладі освіти була проведена педагогічна рада. На засіданні було розглянуто низку питань, а саме:

1)Про надання індивідуальної підтримки учням з ООП під час підготовки до реагування на надзвичайні ситуації в умовах правового воєнного стану.

2) Про адаптацію учнів 1 класу до навчання в умовах реалізації концепції «Нова українська школа».

3) Про забезпечення впровадження Державного стандарту базової середньої освіти та вивчення умов адаптації учнів 5-х класів НУШ.

4)Про коучингові технології у діяльності вчителя НУШ як спосіб підтримки психологічного благополуччя  в умовах воєнного стану.

5) Про цифрові технології учителя Нової української мови.

6) Про захист особливих даних  у цифровому середовищі: виклики та шляхи вирішення.
 7) Про важливість проведення заходів з профорієнтаційної   роботи у закладі.