Переможці презентації науково-дослідницьких робіт інтернет олімпіади "Крок до знань", 2018 р.

Дата: 18.06.2018 10:23

Учні Великописарівської школи вже вкотре довели свою високу інтелектуальну конкурентоспроможність та знову здобули Всеукраїнське визнання!!! Пишаємося вами!!!

В рамках Всеукраїнського зльоту юних дослідників-природознавців відбувся ІІ збір переможців Всеукраїнської інтернет-олімпіади «Крок до знань», 11-15 червня 2018 р.

Відповідно до листа МОН України № 3-511 від 16.05.2018 р. «Про проведення Всеукраїнського зльоту юних дослідників-природознавців» учасниками Збору стали учні, що посіли почесні перші місця в підсумках двох етапів Олімпіади, та учасники, наукові проекти яких зібрали найбільшу кількість «лайків» в інтернет-пабліку під час відкритого голосування. Найбільш активними виявились учасники з Донецької, Полтавської, Сумської, Хмельницької та Чернівецької областей.
За програмою заходу переможці ефективно і цікаво провели час в науково-освітніх та просвітницьких установах: відвідали практикуми на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України та селекційній станції і лабораторії фітоекспертизи компанії «Сингента»; побували на видовищному навчально-розважальному шоу Музею популярної науки і техніки «Експериментаніум»; відвідали Національний музей історії України та цікаві місцини м. Києва.
Під час науково-практичної конференції презентували свої проекти та були нагороджені:

І місце:
Лаптєва Ірина Віталіївна, учениця 11 класу Великописарівської спеціалізованої школи I-III ступенів імені Героя Радянського Союзу І. М. Середи Великописарівської районної ради Сумської області, з проектом «Купальська обрядовість Великописарівщени в контексті народної творчості Слобожанщини».

ІІ місце:
Гордієнко Дмитрій Віталійович, учень 8 класу Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу І. М. Середи Сумської області, з проектом «Вирощування садивного матеріалу хеномелесу на території учнівської навчально-дослідної земельної ділянки».

ІІІ місце:
- Мельник Дмитро Олександрович, учень 7 класу Роменської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 11, вихованець Роменської міської Малої академії наук учнівської молоді Сумської області, з проектом «Історія Лібаво-Роменської залізниці кінця ХІХ ст. – початку ХХ ст.(про внесок Григорія Навроцького»;
- Пахомов Владислав Русланович, учень 8 класу Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу І. М. Середи Великописарівської районної ради Сумської області, з проектом «Творчість Єгора Мовчана в контексті розвитку українського кобзарства».

На завершення всі учасники були нагороджені грамотами й дипломами.