Стипендіат Голови Сумської державної адміністрації 2023

Дата: 22.09.2023 10:28

ФРОЛОВ ВЛАДИСЛАВ, учень 9-А класу Ліцею імені І.М. Середи, відзначений стипендією Голови Сумської обласної державної адміністрації за високі здобутки та особливі успіхи в освітній діяльності!

Владислав є учасником та призером Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів та олімпіад:

• Конкурс-захист МАН, секція комп'ютерна інженерія, ІІ місце;
  • Всеукраїнський конкурс «Олімпіада геніїв України» 2023   категорія Робототехніка, почесна відзнака;
  • І місце в обласних змаганнях з робототехніки та радіоелектронного конструювання дітей та учнівської молоді категорія: «Онлайн тестування з робототехніки та радіоелектронного конструювання»;
  • ІІІ місце в обласних змаганнях з робототехніки та радіоелектронного конструювання дітей та учнівської молоді категорія: «Кегельринг» (заочно)»
  • Переможець Всеукраїнської осінньої школи «STEAM MAS.UA». ІІІ місце у номінації «Посудина Маріотта» Мала академія наук України.