День безпечного Інтернету

Дата: 06.02.2019 11:10

Ми живемо в епоху інформаційних технологій, які увійшли у життя кожного з нас. Ніхто не заперечуватиме, що тепер                                Інтернет  відіграє важливу роль у житті людей. Просто вражає, скільки часу у нас забирає Інтернет.

З метою ознайомлення з правилами   безпечної роботи в Інтернеті і небезпекою, яка може виникнути під час роботи у мережі; формування навичок правильного реагування на небезпеку мережі; формування культури поведінки в Інтернеті; розвиток інформаційної культури, здатності аналізувати, узагальнювати, робити висновки; виховувати бажання дотримуватися правил особистої безпеки у школі 06 лютого 2019 року пройшли заходи до Дня безпечного Інтернету. А саме:

• Вчителі інформатики провели інформаційні хвилинки у 2 – 9 класах, на яких розповіли про можливості мережі Інтернет і про небезпеки, які можуть чекати там на дітей;
  • Для учнів 8-х класів проведено психологічну годину «Інтимні селфі в Інтернеті – жарт чи небезпечний ризик?»;
  • Організовано літературну виставку «Подорож до Інтернет-імперії»;

Розроблено  поради на тему «Мій безпечний інтернет».