Засідання професійної спільноти вчителів математики, фізики та інформатики. ʺПедагогічна майстерність вчителів як умова успішного формування в учнів предметних компетенційʺ.

Дата: 11.01.2024 11:22

Відповідно плану засідань,  професійної спільноти вчителів математики, фізики та інформатики на 2023-2024 н. р. ліцею імені І. М. Середи Великописарівської селищної ради Сумської області, 10.01.2024 року було проведено ІІІ засідання з теми: ʺПедагогічна майстерність вчителів як умова успішного формування в учнів предметних компетенційʺ.

У ході засідання, вчителі-математики: Зайцева Н. М., Сіра С.М., фізики -   Фурса Н. А.,  інформатики - Ільєнко М. В., розкрили питання щодо розвитку життєвих компетентностей на уроках математики, фізики та інформатики.

Вчителі - математики: Зайцева Н. М., Сіра С. М., Чанцева І. Г.,  Мовчан Т. О.

звернули увагу на зміни в програмах з  алгебри та геометрії в 7 класі в умовах

НУШ, ознайомили з  модельними навчальними програмами, які будуть

використовувати у 2024-2025 н. р.

Вчитель математики, Сіра С. М., розповіла про особливості проведення ДПА

та ЗНО/НМТ у 2023-2024 н. р.