Виховна година у 6-А класі до Дня Гідності та Свободи

Дата: 21.11.2018 11:36

21.11.2018 р. у 6-А класі ( класний керівник Шевелєва Т.М.) було проведено класну годину до Дня Гідності та Свободи «Наш дух не зламати, свободу не вбити». Метою цієї класної години було поглиблення знань учнів про історію, формування поваги до традицій і звичаїв українського народу, виховання почуття патріотизму.

Під час класної години учні прослухали інформацію про події в Україні, прочитали вірші. Додала піднесеності та викликала патріотичні почуття пісня «Вставай» у виконанні гурту Океан Ельзи.

Не залишила байдужими та розчулила пісня « Мамо, не плач».

З особливим інтересом діти подивилися відеокліп « Мій лицарський хрест» і зрозуміли, що готуватися до захисту країни має кожен.

Пісня про Небесну Сотню нагадала про справжніх героїв, які загинули, але не померли.

Закінчилася класна година хвилиною мовчання.