Дата: 28.11.2018 12:12

28 листопада 2018 року у переддень Дня толерантного ставлення до ВІЛ інфікованих у 6-Б класі була проведена класна година на тему «Я буду здоровим». Метою заходу було вдосконалити знання дітей про здоров’я, сформувати знання про здоровий спосіб життя, відповідальне ставлення до власного здоров’я . Діти обговорили фактори, що впливають на здоров’я, навчилися визначати життєві цінності.  Під час заняття учні озвучили особисті розуміння поняття здоров’я, дали відповіді на проблемні питання та сформували принципи здорового способу життя, створили плакати «Здоров’я», «Що негативно впливає на здоров’я».