”У МЕНЕ Є ПРАВО”

Дата: 04.03.2024 12:37

З метою поширення інформації про права людини, активізації інтересу щодо актуальних питань в сфері прав людини серед учнівської молоді, виявлення та стимулювання творчо обдарованих молодих людей, зацікавлених у правозахисній діяльності; сприянні в обранні майбутньої професії, стимулювання до прояву активної життєвої позиції, формування в українському суспільстві поваги до загальнолюдських цінностей. Академією Державної пенітенціарної служби проводився конкурс творів-есе з правової тематики серед учнів 9-11 класів закладів загальної середньої освіти України ”У МЕНЕ Є ПРАВО”. Вітаємо здобувачку освіти Паутову Вероніку з дипломом учасника. Дякуємо керівнику Кривонос Світлані Іванівні за підготовку учасниці в Всеукраїнському конкурсі творів есе з правової тематики.