"Україна гідна Свободи"

Дата: 21.11.2023 12:58

Серед учнів  1-4 класів Пожнянської філії  Ліцею ім.І.М.Середи  був проведений виховний захід «Україна гідна Свободи» та  вікторину «З Україною в серці » .  Метою цих заходів було  ознайомити учасників освітнього процесу з історією виникнення свята, пояснити поняття «гідність» та «свобода», формувати розуміння єдності і цілісності України, усвідомлення себе українцем, розвивати бажання стати гідними громадянами України та почуття особистої відповідальності за долю держави.  Учні  хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих учасників Революції Гідності, військовослужбовців, добровольців, волонтерів, які віддали своє життя за Україну  . Низко вклоняємось  Героям  , всім, хто віддав своє життя за право жити у вільній і незалежній державі, адже їх подвиг є неоціненним для України та для кожного з нас .​​​​​​.