Подарунки від Святого Миколая

Дата: 06.12.2023 14:09

Напередодні Різдвяних та Новорічних свят учні, які мають статус соціально незахищених категорій і взяли участь у конкурсі дитячого малюнку "Мені це смакує.../ I like it..." (92 учні Великописарівського ліцею, Пожнянської та Добрянської філій) отримали солодкі подарунки, м'які іграшки, набори для творчості, іграшки, дитячі книжки від:
#DeutschUkrainischeGesellschaftRheinNeckare#УкраїнськаФедераціяБанківПродовольства , #ГООхороназоруКіноспілка#ГОСпілкапідприємцівтелетакіноіндустрії - SPTK.org.ua , #БлагодійнийФондАмбреллатаJoelRowdy#СШ_14_імені_СФГрушевського
Дякуємо всім організаціям і дітям Київської школи № 14 за чудові подарунки для дітей прикордонної громади. Не дивлячись на часті обстріли, до дітей прийшов справжній Святий Миколай і подарував найголовніше: УВАГУ, ЛЮБОВ, ТУРБОТУ.