21 листопада День Гідності та Свободи

Дата: 22.11.2023 15:48

Возможно, это изображение 1 человек и текст «крана 00:04:38 запустили остановит совместное использование 21 листопада день гдност та свободи вильн творити маибутне! дева соня горденко сонягорденко коненко Bika коненковка альонабезуська альона безуська альонабезуська»21 листопада 2023 року у Великописарівському ліцеї проведено відповідні тематичні інформаційно-освітні та виховні заходи, спрямовані на вшанування мужності та патріотизму громадян, які відстоювали цінності свободи та демократії під час Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

Цей день — символ творення новітньої історії Возможно, это изображение 2 человека и текстдержави, пам’ятна дата, що вшановує мужність та патріотизм українців, які відстояли свої споконвічні цінності: свободу, демократію та європейськість. Відзначення цього дня пройшло під гаслом «ЗАРЯДЖЕНІ ГІДНІСТЮ І ЖАГОЮ СВОБОДИ».

Цього дня у ліцеї було проведено: виставку інформаційно – просвітницької літератури Возможно, это изображение 3 человека, карта, памятник и текст«Пам’ятаємо подвиг героїв Небесної Сотні» у бібліотеці школи, конкурс малюнків на тему: «Моя Україна – велика держава», онлайн-бесіди серед учнів 1 – 4 класів «Скажи своє слово про Україну», «За Україну, за її волю», серед учнів 5 – 11 класів «Україна  гідна свободи», години спілкування: «Україна вільна, демократична держава», «Герої завжди поміж нас», «Небесна Сотня: герої не Возможно, это изображение 5 человек, телефон, толпа и текст «выключить остановитьв безопаснос участники запустили демонстрацию новаядемон лаузадемон комментир дистан цио остановить овместное использование приложения дополни тетя янаминяйло млана x Nastya мовчан максим»вмирають», «Україна гідна свободи», психологічною службою школи було проведено онлайн зустрічі на тему: «Герої завжди поміж нас», «Небесна Сотня: герої не вмирають», «Україна гідна свободи», гра – подорож «Крокуємо вільною державою» серед дітей початкової ланки та перегляд відеофільму «Небесна Сотня – Герої не вмирають» середи учнів старшого шкільного віку.

В рамках Усесвітнього Дня гідності учасники освітнього процесу взяли участь у фестивалі «Розмалюй сердечко», що організований неприбутковою організацією Six Seconds

Заходи проведено із суворим дотриманням вимог законодавства та обмежень воєнного часу.