Районна педагогічна конференція

Дата: 30.08.2018 16:38

29 серпня на базі Великописарівської школи відбулась районна педагогічна конференція.

Педагогічну еліту району  вітали заступник голови Великописарівської районної державної адміністрації Скоромний Микола Олексійович, голова Великописарівської районної ради Сипко Дмитро Дмитрович, Великописарівський селищний голова Клизуб Леонід Григорович.

За підсумками навчального року та підготови закладів освіти до роботи в умовах Нової української школи кращі педагоги, спонсори та найактивніші представники батьківської громадськості відзначені грамотами та подяками відділу освіти, районної ради та районної державної адміністрації.

В цей же день відбулись засідання районних методичних обєднань, в яких взяли участь понад 140 педагогічних працівників закладів дошкільної та загальної середньої освіти.