Міжнародний день "Дякую".

Дата: 11.01.2023 17:27

Щороку 11 січня відзначається приємне свято - Міжнародний день "Дякую".Щира подяка завжди викликає позитивні емоції та теплі відчуття.На жаль, ми часто забуваємо подякувати іншим, не завжди помічаючи зусиль рідних та друзів.Будьте ввічливі, адже просто "дякую" покращить життя ваших близьких.

В Ліцеї були проведені години спілкування до Міжнародного дня "Дякую".Учні 8-б класу поглибили знання про розуміння вдячності, дізналися історію і традиції цього дня, виконали вправу"Обери сніжинку", розібрали ситуації, коли варто сказати "Дякую".

Той, хто не може дякувати, не може отримувати. Бути вдячним значить бути щасливим. Подяка - ознака благородства душі.

Езоп

Ще в Стародавньому Римі філософ Цицерон вважав вдячність не просто найбільшою людською чеснотою, а й матір' ю всіх інших чеснот. Про це та про багато іншого дізналися на виховній годині учні 4-в класу.