Виховний захід "ОНЛАЙН-ЗАГРОЗИ В ЧАС ВІЙНИ: ЯК ЗАХИСТИТИ СЕБЕ"

Дата: 08.02.2023 18:22

ОНЛАЙН-ЗАГРОЗИ В ЧАС ВІЙНИ: ЯК ЗАХИСТИТИ СЕБЕ

8 лютого 2023 року для 11 класу проведено виховну годину з теми: Онлайн-загрози в час війни: як захистити себе за матеріалами платформи можливостей професійного розвитку педагогічних працівників «Ed Way». Класний керівник Ольга Мовчан.

Під час війни підлітки особливо потерпають від проблем та викликів, які перед ними постають. У кризовий час дорослі фокусуються на вирішення нагальних питань та не завжди мають вільний час аби провести його з дитиною. Тож, смартфони та інтернет стають тим шляхом, де підлітки можуть отримати важливі для себе відповіді та увагу. І як би нам не хотілось, щоб цифровий простір був безпечним для дітей, він, на жаль, може бути і загрозливим. Так Internet Watch Foundation (IWF), у своєму звіті за 2021 рік, який стосувався сексуального насильства над дітьми, зазначили, що з більше, ніж 360 тисяч повідомлень, які надійшли на їхню лінію, 252 тисячі стосуються дітей, які зазнали насильства в інтернеті.