Декада вчителів початкової школи

Дата: 05.11.2022 19:10

Щорічно ми поринаємо у багатогранний світ почуттів та емоцій, яскравих зустрічей та неперевершених пригод, цікавих уроків та творчих конкурсів, повчальних заходів та розваг, що організовуються в режимі Декади початкової школи.

Цей навчальний рік не став вийнятком.

Вчитель Тетяна Тутова. 1-А клас, урок Я досліджую світ. Тема. У світі незвичайних звуків. Чим я чую?

Дякую вам, мої допитливі, життєрадісні чомучки.

Бути вашим наставником і вчителем - дуже відповідальна справа

Вчитель Надія Кушнірьова. 1-Б клас. Я досліджую світ. Тема. Чим я пізнаю світ? Мої очі. Чому важливо зберігати зір?

Дякую, мої першокласники, за роботу на уроці! Ви- щирі, виховані, розумні і креативні! Маю честь бути вашим вчителем!

Вчитель Юлія Шуба. Відкритий урок математики в 3-Б класі на тему "Таблиця множення на 8".

У ході уроку повторили таблицю множення на 8, виконали інтерактивні завдання разом з "Розумниками", попрацювали з матеріалом підручника та відпочили з улюбленими хом'ячками.

Вчитель Лідія Мовчан. Показовий урок у 4-А класі за темою "Виготовляємо океан у пляшці"

Вчитель Інна Мохонько.  Я досліджую світ.  Показовий урок у 4-В класі  «Світовий океан. Сольові розчини».