A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Ліцей імені І.М.Середи Великописарівської селищної ради Сумської області

Новини

Дата: від до Скинути

Вітаємо!

Вітаємо з нагородою учнів нашої школи Дашу Шеченко і Дмитрія Годієнка та їхніх батьків, які підтримували юних інтелектуалів на шляху до успіху! І нам, вчителям, теж втіха!

15:49 26.02.2020

Добрі справи не залишаються непоміченими - вони, як маяки світять тим, хто чекає допомоги

Волонтерський загін "Турбота" Великописарівської спеціалізрваної школи цього тижня збирає кошти на лікування нашої випускниці Юлії Кулакової, зібрано близько 2 тисяч гривень. Вдячні всім причетним до цієї доброї справи. Надаючи допомогу, Ви даруєте не просто матеріальні цінності, а даєте радість і надію.

10:01 21.02.2020

В гостях у п’ятикласників побував представник Великописарівської дільниці «Охтирського РЕМ» ПАТ «Сумиобленерго»

7 лютого в гостях у п’ятикласників побував представник Великописарівської дільниці «Охтирського РЕМ» ПАТ «Сумиобленерго» Кузьменко А.М. з бесідою про електробезпеку.

16:00 07.02.2020

Вітаємо переможця

Вітаємо переможця обласного етапу всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови Шевченко Дар'ю(І місце). Щира подяка учителю англійської мови, Коваленко Тамарі Дмитрівні, за підготовку учениці, якісну й творчу роботу.

11:26 20.01.2020

Інженерний тиждень

З 13 по 15 січня стартував перший в Україні «Інженерний тиждень» приурочений дню народження Сергія Корольова (12 січня) та Всесвітньому дню дітей-винахідників (17 січня). Вийшовши з канікул (15 січня), до нього долучилась Великописарівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів. Інженерний тиждень – це проект для молодших, середніх та старших школярів, покликаний зацікавити дітей наукою та дати їм поштовх до власного інженерного потенціалу. Інженерія - це бульбашки у шоколаді та американські гірки, лікування складних хвороб та підкорення космосу - процес під час якого теоретична наука набуває практичного застосування. Інженерія робить наше життя таким, як воно є. Саме тому цими днями наша школа перетворилася на дослідницьку лабораторію для дітей, де вони відчули себе дослідниками та інженерами. За цей тиждень учні дослідили розвиток винахідництва впродовж 2000 років, склали часову шкалу винаходів, визначили чинники, які сприяли збільшенню кількості винаходів, звернули увагу на те, що світ досі дивують доволі прості речі. А також ознайомилися з етапами процесу інженерного проектування, способами повідомити людство із власними винаходами та надихаючими до дій історіями українських підлітків-винахідників. Сподіваємося, нам вдалося зацікавити учнів наукою і дати їм поштовх до розвитку власного інженерного потенціалу

16:26 17.01.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора