Психологічна підтримку, куди звертатись

Заняття «Стоп насильству!"

Ми живемо у світі, де, на превеликий жаль, існує таке негативне явище як насилля, тобто дія чи бездіяльність, що спричиняє або здатна спричинити фізичні, психічні ушкодження особистості. Випуски новин переповнені повідомленнями про злочини, вбивства, пограбування, жорстокість, левову частку яких скоюють підлітки.

11:42 29.11.2022

Хвилинка психолога"Психологічна підтримка педагога.Стрес.Техніки самодопомоги." Проєкт "Завжди поруч"

Готовність швидко реагувати на зміни, жити і працювати в умовах невизначеності, працювати з дітьми з досвідом війни, працювати під час війни, з дітьми, які знаходяться в дуже різних умовах, зберігати себе в ресурсному стані, щоб забезпечити спокій і безпеку учням – все це завдання сучасного вчителя.

11:15 31.10.2022