для людей з порушеннями зору

МАН

ВІТАЄМО ЮНИХ НАУКОВЦІВ!!!

Завершився ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України Сумського територіального відділення - 2022.

15:40 21.02.2022

ТРИ АБСОЛЮТНІ ПЕРЕМОГИ, Золоті та Срібні сертифікати!

Ось, ми і дочекалися перших результатів участі наших школярів - юних дослідників у Всеукраїнському інтерактивному конкурсі "МАН-Юніор Ерудит 2021-2022"у чотирьох номінаціях: Екологія, Історія, Техніка та Астрономія!!!

11:47 02.02.2022

РЕЗУЛЬТАТИ І ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ МАН УКРАЇНИ

12 січня 2022 року у відділі освіти, молоді та спорту Великописарівської селищної ради відбулася конференція - захист учнями науково-дослідницьких робіт на І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН України. Конференція пройшла з використанням застосунку ZOOM, учні продемонстрували вміння захищати власні напрацювання за своїми науковими проєктами, ставити запитання та відповідати на них. По завершенню другого випробувального дня за підсумками як конференції, так і постерної презентації були визначені переможці.

16:29 12.01.2022

Відбувся постерний захист на І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-досліднницьких робіт МАН України

З метою виявлення та підтримки обдарованої учнівської молоді, залучення її до науково-дослідницької та експериментальної роботи 11 січня 2022 року у відділі освіти, молоді та спорту Великописарівської селищної ради відбувся постерний захист на І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-досліднницьких робіт МАН України у відділеннях: літературознавства, мистецтвознавства і фольклористики, філософії та суспільствознавства, комп'ютерних технологій, наук про Землю, хімії та біології, екології та аграрних наук.

16:47 11.01.2022

Перші кроки в науку разом з ученицею 10 класу Шафіною Владиславою зроблено

Апробація науково-дослідницької роботи триває.Сьогодні отримали від журналу "Молодий учений"електронний варіант примірника за результатами участі в науково-практичній конференції "Актуальні питання філології й лінгвістики" в секції "Мова сучасного мистецтва".З нетерпінням чекаємо паперовий екземпляр. Вірю в творчість, наполегливість, амбітність і успіх Владислави.(Подаємо лише фрагмент наукової статті).

15:20 20.12.2021

НАВЧАЛЬНА СЕСІЯ СУМСЬКОГО ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ВІДДІЛЕННЯ МАН УКРАЇНИ

Педагогами обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю спільно з провідними науковцями Сумщини 23 жовтня 2021 року у режимі онлайн-конференції була проведена навчальна сесія для слухачів відділення мовознавства, літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства Сумського територіального відділення МАН. Учасники сесії отримали індивідуальні фахові консультації за темами власних наукових проєктів. Дякуємо науковим консультантам Сумського територіального відділення МАН України: Герман Вікторії Василівні, доктору філологічних наук, доцент кафедри української мови та літератури СумДПУ ім. А.С. Макаренка; Козловій Вікторії Вікторівні, кандидату філологічних наук, доцент кафедри германської філології СумДПУ ім. А.С. Макаренка; Кириленко Надії Іванівні, кандидату філологічних наук, доценту кафедри української мови та літератури СумДПУ ім. А.С. Макаренка; Фоломєєвій Наталі Аркадіївні, кандидату педагогічних наук, доценту кафедри хорового диригування, вокалу та методики музичного навчання Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка; Корякіну Олексію Олексійовичу, кандидату педагогічних наук, старшому викладачу кафедри хорового диригування, вокалу та методики музичного навчання Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка; Чубуру Василю Васильовичу, старшому викладачу кафедри журналістики СумДУ; Владимировій Валентині Миколаївні, кандидату філологічних наук, науковому консультанту Сумського територіально відділення МАН; Бескорсій Ользі Андріївні, науковому консультанту Сумського територіального відділення МАН. Бажаємо юним науковцям наснаги та реалізації поставлених цілей у науковій діяльності.

08:59 25.10.2021

Сьогодні наші слухачі відвідали лекції Сумського державного університету!

<ТІЛЬКИ НАУКА ЗМІНИТЬ СВІТ> саме під таким гаслом розпочато новий навчальний рік у Сумському територіальному відділенні Малої академії наук України!!! Сьогодні наші слухачі відвідали лекції та поспілкувалися з науковими консультантами в стінах Сумського державного університету!

16:26 18.09.2021