МАН

Вітаємо!

Владиславе,Дмитрію!!! Ми пишаємося ВАМИ!!! ВИ неймовірні!!! Красені, інтелектуали,які гідно представили Сумщину на ІІІ етапі конкурсу-захисту МАН у секції "Мистецтвознавство" і "Педагогіка",посівши ІІІ і ІІ призові місця.Гідне закінчення 11 класу!!!!Нехай доля буде до вас прихильною.Ви пройшли випробування, які допоможуть вам у майбутньому цінувати успіх,приймати поразку, аналізувати й рухатися вперед.Не спиняйтеся на досягнутому,усміхайтеся новим труднощам,долайте їх і відчувайте задоволення від життя.

15:58 18.05.2021

ВІТАЄМО!!!

Завершено ІІ етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Сумського територіального відділення МАН України.

11:57 29.03.2021

Вітаємо учнів - переможців олімпіад, турнірів, конкурсів, спортивних змагань, які отримали стипендію ГОЛОВИ ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ у 2021 році

Вітаємо учнів Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів імені І. М. Середи, вихованці Великописарівської СЮН та Великописарівської ДЮСШ - переможців олімпіад, турнірів, конкурсів, спортивних змагань, які отримали стипендію ГОЛОВИ ВЕЛИКОПИСАРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ у 2021 році.

17:06 03.03.2021

Завершено І -й етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2021 році у дистанційній формі, день другий — науково-практична конференція. Усі учасники вдало презентували свої роботи. Найактивнішою слухачкою, за рішенням журі визнано Кирилову Олександру Ярославівну. Не зупиняємося на досгнутому, продовжуємо працювати, чекаємо запрошення на ІІ етап.

14:11 17.01.2021