МАН

Вітаємо учасників обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

На базі Сумського державного університету 18-19 лютого відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. П’ятий рік поспіль наші учні мають шанс бути причетними до цього грандіозного заходу, який є одним із провідних в Україні.

15:14 19.02.2020

Вітаємо учасниць конкурсу есе МАН України!

Учениці 8-А класу (Сукачова Таїсія, Кушнірьова Наталія) були нагороджені дипломами учасника Всеукраїнського конкурсу есе імені Сергія Кемського до Дня Гідності та Свободи Національного центру "Мала академія наук України". Молодці! Так тримати!

13:04 27.01.2020

Засідання юних дослідників

На засіданні юних дослідників: аналіз роботи та результатів за минулий рік і перспективи подальших досліджень.

22:15 08.05.2019

17 листопада 2018 року відбулася виїзна навчальна сесія для учнів 8, 9, 10, 11 класів, слухачів відділень математики, фізики та астрономії, економіки, комп’ютерних і технічних наук, історії, філософії та суспільствознавства, наук про Землю, мовознавства, літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства, хімії та біології, екології та аграрних наук Сумського територіального відділення Малої академії наук України на базі Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступеня.

14:07 19.11.2018