МАН

Олімпіада Геніїв України

Цьогоріч Сумський Регіональний центр "GENIUS Olympiad Ukraine" утретє бере участь у Всеукраїнському конкурсі "Олімпіада Геніїв України". На обласний етап подано 220 проєктів за 7 категоріями: бізнес, наука, креативне письмо, мистецтво, музика, короткий фільм, робототехніка.

14:28 28.12.2023

ВІТАЄМО ЮНИХ НАУКОВЦІВ!!!

Завершився ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України Сумського територіального відділення - 2022.

15:40 21.02.2022

ТРИ АБСОЛЮТНІ ПЕРЕМОГИ, Золоті та Срібні сертифікати!

Ось, ми і дочекалися перших результатів участі наших школярів - юних дослідників у Всеукраїнському інтерактивному конкурсі "МАН-Юніор Ерудит 2021-2022"у чотирьох номінаціях: Екологія, Історія, Техніка та Астрономія!!!

11:47 02.02.2022

РЕЗУЛЬТАТИ І ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ МАН УКРАЇНИ

12 січня 2022 року у відділі освіти, молоді та спорту Великописарівської селищної ради відбулася конференція - захист учнями науково-дослідницьких робіт на І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН України. Конференція пройшла з використанням застосунку ZOOM, учні продемонстрували вміння захищати власні напрацювання за своїми науковими проєктами, ставити запитання та відповідати на них. По завершенню другого випробувального дня за підсумками як конференції, так і постерної презентації були визначені переможці.

16:29 12.01.2022

Відбувся постерний захист на І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-досліднницьких робіт МАН України

З метою виявлення та підтримки обдарованої учнівської молоді, залучення її до науково-дослідницької та експериментальної роботи 11 січня 2022 року у відділі освіти, молоді та спорту Великописарівської селищної ради відбувся постерний захист на І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-досліднницьких робіт МАН України у відділеннях: літературознавства, мистецтвознавства і фольклористики, філософії та суспільствознавства, комп'ютерних технологій, наук про Землю, хімії та біології, екології та аграрних наук.

16:47 11.01.2022