27квітня 2018 року на базі Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів відбувся міжрегіональний семінар учителів історії

27 квітня 2018 року на базі Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів відбувся міжрегіональний семінар учителів історії "Краєзнавча робота як один із чинників формування майбутнього випускника-патріота". Учасники семінару мали змогу побачити звіт роботи з краєзнавчого напрямку учителя історії Кривонос С.І., бути учасниками майстер-класів з виготовлення ляльки-мотанки, оберегів, патріотичних обручів, відвідати відкрите засідання клубу "Пошук" на тему "Чарівний спів кобзарських струн", меморіал генерал-майору Антонову, прослухати веснянки у виконанні творчого колективу Братеничанської філії й стати учасниками обрядовою дійства свята Івана Купала, яке підготували учні Великописарівської спеціалізованої школи.

14:15 28.04.2018