Семінар-тренінг для майбутніх координаторів Міжнародної науково-освітньої програми GLOBE

10 вересня 2018 р. на базі Великописарівської спеціалізованої школи  І-ІІІ ступенів відбувся семінар-тренінг для майбутніх координаторів Міжнародної науково-освітньої програми.

16:38 11.09.2018

свято Першого дзвоника

3 вересня у школі по-родинному пройшло свято Першого дзвоника, який сповістив учнів, батьків та вчителів про початок нового навчального року. Перший дзвоник - це завжди хвилююча подія, особливо для наймолодших учнів — першокласників. Цього року для 51-го першокласника, які переступили поріг нашої школи, розпочнеться цікаве шкільне життя, перший навчальний рік, перший дзвоник, перший урок, перша вчителька на шляху до Країни Знань. Для одинадцятикласників цей навчальний рік буде останнім і вирішальним, він прокладе межу між дитинством і дорослим життям. Директор школи Сидорова Олена Юріївна привітала всіх з чудовим святом Днем Знань, побажала всім учням, батькам, вчителям міцного здоров’я, наполегливості та успіхів у навчанні, щоб кожен, за допомогою вчителів та рідних, став доброю, освіченою людиною, яка вміє творити, примножувати, любити та вручила Похвальні листи учням, які на відмінно закінчили 2017/2018 н.р. На свято, крім вчителів, дітей та батьків завітали гості: Голова Великописарівської селищної ради Клизуб Л.Г., начальник відділу освіти Великописарівської РДА Дмитриченко С.О., керівник ПСП «Хухрянське» Смілик М.В. Почесні гості привiтали з початком нового навчального року учнiв, їхнiх батькiв та вчителів, побажали нових перемог у навчаннi, спортi, щоб протягом року діти отримали максимум позитивних емоцiй, а вчителi пишалися ними. За сприяння керівника ПСП «Хухрянське» Смілика М.В. школа отримала подарунок (професійні мікрофони). Настоятель Свято-Миколаївського храму ієрей Микола привітав та благословив учнів, вчителів, батьків на новий навчальний рік.

15:03 03.09.2018