Родинно-сімейне виховання

Порадник для батьків                  РОБОТА З СІМ’ЄЮ І ГРОМАДСЬКІСТЮ

Внутрішня і зовнішня краса людини!

​​​​​​       Місяць лютий зовсім не лютує, коли це стосується виховного процесу у Ліцеї імені І.М. Середи Великописарівської селищної ради Сумської області. У рамках тематичного періоду «Що внутрішня, що зовнішня краса тобі дарована, людино!» 🌼класні керівники, працівники психологічної служби приділили увагу толерантному спілкуванню, правилам етикету, гостинності та іншим  проявам внутрішньої краси людини👱. Про  красу рукотворного мистецтва на своїх уроках захопливо розповіли учителі мистецької галузі Артюшенко Т.М.🎨 та Кучкова І.І.🎼       Класний керівник  Фурса Н.А. обговорила з одинадцятикласниками важливість дотримання правил етикету під час телефонного спілкування.☎️ Часто ми забуваємо привітатися, подякувати, попрощатися. Недотримання елементарних вимог етикету під час телефонних розмов може перейти і на буденне життя, стати поганою звичко. А приємними, ввічливими, "чарівними" словами так важливо користуватися, даруючи своїм близьким і друзям позитивні емоції.         А чи любите ви ходити в гості? Чи можна приходити  без запрошення? Коли слід прощатися? Саме це обговорювали учасники виховного процесу 5-х класів👫🏻.         6 лютого 2024 року у світі відзначається День безпечного Інтернету 💻. Його запровадили мережі Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпечного та позитивного використання цифрових технологій📱, особливо дітьми й молоддю. Не оминули цю тему і педагоги Великописарівського ліцею. Консультації для батьків від практичного психолога, година соціального педагога "Інтернет в нашому житті", виховні години класних керівників були націлені саме на коректне спілкування та безпеку в інтернеті, стали пріоритетом виховної роботи початку лютого.        Виконання бажань - це не  випадкова річ, а наш з вами вибір 💬. Той, хто вірить, що зможе домогтися поставлених цілей і отримати бажане, отримує це. Психологи вважають, що мрійливі люди набагато частіше й швидше досягають поставлених завдань ☝️. Недарма діти нашого навчального закладу взяли активну участь в акції "Дерево бажань" 🌳, адже вірять, що їхні мрії  обов'язково  здійсняться.          І завершується перша декада тематичного періоду «Що внутрішня, що зовнішня краса тобі дарована, людино!» акцією до Дня святого Валентина "Подаруй валентинку захиснику України"💝. Напередодні свята для шестикласників проведено майстер-клас "Подаруй часточку добра"💌. Учні виготовляли листівки, які будуть передані нашим захисникам. Нехай кожне маленьке сердечко зігріє оборонців і додасть віри в перемогу. Життєвий досвід показує, що добрі справи покращують настрій та заряджають позитиво. Саме на це була націлена виховна робота у Великописарівському ліцеї.

13:29 08.02.2024

"Подаруй валентинку захиснику України"

В рамках акції "Подаруй валентинку захиснику України" в ліцеї для 6-х класів було проведено майстер-клас "Подаруй часточку добра". Учні виготовляли листівки, які будуть передані нашим захисникам.

09:50 07.02.2024

Міжнародний день "Дякую".

Щороку 11 січня відзначається приємне свято - Міжнародний день "Дякую".Щира подяка завжди викликає позитивні емоції та теплі відчуття.На жаль, ми часто забуваємо подякувати іншим, не завжди помічаючи зусиль рідних та друзів.Будьте ввічливі, адже просто "дякую" покращить життя ваших близьких.

17:27 11.01.2023

15 травня- Міжнародний день сім'ї

Бажаю, щоб кожен пам'ятав- сім'я найважливіше! Бережіть сімейний вогник, своїх рідних! Нехай у кожній сім'ї буде непохитна твердість родинних стосунків, мир та злагода.

17:19 15.05.2022