Добрянська

Виховна година «Як хліб до столу прийшов»

15.11.2023. була проведена у 2 класі вчителем Вяліною Т.Ф.  виховна година «Як хліб до столу прийшов» .Мета заходу розширити знання дітей про шлях хліба з поля до столу, довести  до відома дітей, що хліб – результат праці людей багатьох професій.

12:28 15.11.2023

7 клас. Добрянська філія. Виховна година "Сучасна українська музика проти російської агресії"

10 .11.2023. у 7 класі  Добрянської філії проведена виховна година "Сучасна українська музика проти російської агресії". Мета: виховати у дітей любов до своєї Батьківщини, української музики. Під час проведення діти дізналися про українських артистів, які в складі ЗСУ захищають нашу країну, прослухали українські пісні, заспівали "Ой, у лузі червона калина" разом з Андрієм Хливнюком.

12:31 10.11.2023