7 лютого 2023 року у світі відзначається День безпечного Інтернету – Safer Internet Day – під гаслом «Разом для найкращого Інтернету».

Разом з Мережуки.org провели цікаві години спілкування учні Великописарівського ліцею, присвячені цьому дню. Закріплюючі знання цікавими перегонами.

20:48 07.02.2023

Обласні змагання з робототехніки

Учні Великописарівського ліцею взяли участь в обласних змагань з робототехніки та радіоелектронного конструювання серед дітей та учнівської молоді (21-23.12.2022)

20:03 24.12.2022

16 листопада - Міжнародний день толерантності

Для кожного з нас є звичним замикати двері своєї домівки, коли йдемо на роботу, замикати та включати на сигналізацію автомобіль, закривати вікно, коли з вулиці чути гамір і ще дуже багато речей, які ми оберігаємо з допомогою дії «замкнути». Що казати, навіть на фізіологічному рівні наше тіло має межі, кожна клітина має стінки, які захищають від зовнішнього впливу. А наука психологія говорить про важливість такого поняття як асертивність, яке допомагає зберігати своє «Я», особистий простір та здорові кордони між «Я» і оточуючим світом. Метою сьогоднішнього заняття "Простір толерантності: дозволь собі бути іншим" було сприяти формуванню ціннісних установок щодо толерантного спілкування та розвитку навичок асертивної поведінки в педагогічному колективі

14:04 16.11.2022

9 листопада в нашій країні святкують День української писемності та мови

9 листопада в нашій країні святкують День української писемності та мови, який щорічно відзначають у День пам'яті Преподобного Нестора-Літописця. Свято було встановлено в 1997 році указом Президента на підтримку ініціатив громадських організацій. Підтримали й ми сьогодні це свято.

15:37 09.11.2022

День української писемності

Педагогічний колектив Великописарівського ліцею долучився до написання Радіодиктанту національноі єдності-2022

15:32 09.11.2022