Вітаємо переможців!

ІІІ Всеукраїнський багатожанровий фестиваль-конкурс мистецтв "Слобожанська осінь". Вітаємо переможців ! Щира подяка дітям, керівникові, батькам ! Дякуємо Лозовому Івану Івановичу за спонсорську допомогу, відділу освіти за надання транспорту, нашому водієві Кривченку О. Б. - доброму, порядному, терплячому ! Ви всі причетні до ПЕРЕМОГИ !!!

19:59 03.11.2019

Стартував ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови стартував. Чудовий настрій,позитивні емоції переповнювали учасників заходу. Готовність до інтелектуального випробування сприяла не тільки святковій атмосфері, але робочим моментам.Успіхів усім учасникам і членам журі!

12:39 02.11.2019

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

«У жовтні пройшов  Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом «Бібліотека Нової української школи – простір для освітніх можливостей учня». У бібліотеці Великописарівської спеціалізованої школи були проведені такі заходи:

15:02 31.10.2019

Тренінг на тему "Медіаграмотність в регіонах України"

31.10.2019 р.на базі Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів відбувся тренінг на тему "Медіаграмотність в регіонах України" за ініціативи тренера Новіковової І.С.У змісті заняття учасники мали можливість ознайомитися з ознаками емоційної накрутки читача, політичної змови,абсолютного фейку,хибної аргументації, маніпулятивних заголовків.

10:00 31.10.2019

Засідання шкільного методичного об’єднання асистентів вчителів класів інклюзивного навчання

30 жовтня 2019 року на базі комунальної установи «Великописарівський інклюзивно – ресурсний центр» відбулось чергове засідання шкільного методичного об’єднання асистентів вчителів класів інклюзивного навчання Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу І.М. Середи.

12:30 30.10.2019

Міс Панна Осінь 2019

25 жовтня відбулось найочікуваніше учнівське свято «Міс Осінь – 2019».

09:26 29.10.2019