"Шкіряний м'яч"

І місце (2007-2008 р.н) Великописарівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів. Вітаємо переможців! Так тримати!

14:53 21.09.2020

У Великописарівській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів проводився Тиждень фізичної культури і спорту

З метою пропаганди здорового способу життя у Великописарівській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів проводився Тиждень фізичної культури і спорту, який був присвячений темі: «Спорт-здоров’я та культура нації»

14:08 18.09.2020

Як користуватися Zoom: установка, настройка, створення конференції і робота

Zoom - це сервіс для проведення відеоконференцій, семінарів і онлайн уроків. Крім відеозв'язку в учасників є можливість обмінюватися один з одним повідомленнями і файлами, тобто Zoom - це ще месенджер.

14:39 17.09.2020

Виставка "Природа і фантазія"

Традиційно у пору золотої осені у Великописарівській спеціалізованій школі проходить виставка "Природа і фантазія". Усе навколо наповнено неповторною осінньою атмосферою, у школі панує різнобарвність і краса. Представлено композиції 2-11 класів, які перевершували одна одну оригінальністю, красою. Дуже дякуємо всім за активну участь!

15:26 16.09.2020